за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Asics NOVABLAST 4
Asics NOVABLAST 4
Asics NOVABLAST 4
Asics NOVABLAST 4
Asics NOVABLAST 4
Asics NOVABLAST 4
Asics NOVABLAST 4
Asics NOVABLAST 4
Asics NOVABLAST 4
Asics NOVABLAST 4
Код на производ: 1011B693-003
Asics

Asics NOVABLAST 4

Код на производ: 1011B693-003
9.290 ДЕН
9.290 ДЕН
9.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41.5 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43.5 27.5
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.25
  • 11 45 28.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Asics
Намена Трчање
Боја Црна
ПроизведувачAsics Italia Srl. Add: Via Fratelli Ceirano 3/A Cuneo, 12100 Madonna Dell'Olmo (Cuneo), Italy.
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1011B794-004
Цена 12.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1011B867-301
Цена 12.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1011B929-750
Цена 12.290 ДЕН
Додај во кошничка
Asics NOVABLAST 4
Патики
Asics NOVABLAST 4