за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Vans Classic
Vans Classic
Vans Classic
Vans Classic
Vans Classic
Vans Classic
Vans Classic
Vans Classic
Код на производ: VN000EYEBWW
Vans

Vans Classic

Код на производ: VN000EYEBWW
3.890 ДЕН
1.945 ДЕН
1.945 ДЕН
Заштеда: 1.945 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 42 42 27
  • 42.5 42.5 27.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A5KX4AXF
Цена 6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A5FCAAUH
Цена 3.992 ДЕН
Заштеда 20%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUKB7T
Цена 3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Vans Classic
Патики
Vans Classic