за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans MN SKATE SLIP-ON (CHECKERBOARD) BLACK/OF
Vans MN SKATE SLIP-ON (CHECKERBOARD) BLACK/OF
Vans MN SKATE SLIP-ON (CHECKERBOARD) BLACK/OF
Vans MN SKATE SLIP-ON (CHECKERBOARD) BLACK/OF
Vans MN SKATE SLIP-ON (CHECKERBOARD) BLACK/OF
Vans MN SKATE SLIP-ON (CHECKERBOARD) BLACK/OF
Vans MN SKATE SLIP-ON (CHECKERBOARD) BLACK/OF
Vans MN SKATE SLIP-ON (CHECKERBOARD) BLACK/OF
Vans MN SKATE SLIP-ON (CHECKERBOARD) BLACK/OF
Vans MN SKATE SLIP-ON (CHECKERBOARD) BLACK/OF
Код на производ: VN0A5FCAAUH
Vans

Vans MN SKATE SLIP-ON (CHECKERBOARD) BLACK/OF

Код на производ: VN0A5FCAAUH
4.990 ДЕН
4.990 ДЕН
3.992 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 38 38 24
  • 38.5 38.5 24.5
  • 40 40 25.5
  • 41 41 26.5
  • 42 42 27
  • 42.5 42.5 27.5
  • 44 44 28.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A5KX4AXF
4.333 ДЕН
Заштеда 30%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUKB7T
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000EYEBWW
2.723 ДЕН
Заштеда 30%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Vans MN SKATE SLIP-ON (CHECKERBOARD) BLACK/OF
Патики
Vans MN SKATE SLIP-ON (CHECKERBOARD) BLACK/OF