за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans UA Authentic 44 DX
Vans UA Authentic 44 DX
Vans UA Authentic 44 DX
Vans UA Authentic 44 DX
Vans UA Authentic 44 DX
Vans UA Authentic 44 DX
Vans UA Authentic 44 DX
Vans UA Authentic 44 DX
Код на производ: VN0A5KX4AXF
Vans

Vans UA Authentic 44 DX

Код на производ: VN0A5KX4AXF
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
4.333 ДЕН
Заштеда: 1.857 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41 26.5
  • 42 42 27
  • 42.5 42.5 27.5
  • 43 43 28
  • 44.5 44.5 29
  • 45 45 29.5
  • 46 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Бела
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A5FCAAUH
3.992 ДЕН
Заштеда 20%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUKB7T
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000EYEBWW
2.723 ДЕН
Заштеда 30%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Vans UA Authentic 44 DX
Патики
Vans UA Authentic 44 DX