за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M NK DF TEE RLGD CAMO
Nike M NK DF TEE RLGD CAMO
Nike M NK DF TEE RLGD CAMO
Nike M NK DF TEE RLGD CAMO
Nike M NK DF TEE RLGD CAMO
Nike M NK DF TEE RLGD CAMO
Nike M NK DF TEE RLGD CAMO
Nike M NK DF TEE RLGD CAMO
Код на производ: FZ8040-222
Nike

Nike M NK DF TEE RLGD CAMO

Код на производ: FZ8040-222
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Тренинг
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FV8370-100
Цена 2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FQ3872-493
Цена 2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN2971-053
Цена 5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NK DF TEE RLGD CAMO
Маица
Nike M NK DF TEE RLGD CAMO