за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Код на производ: IC3152
adidas

adidas Essentials

Код на производ: IC3152
Код на производителот: ECK52
аdidas Essentials детската lifestyle маица за јуниори носи пријатност и удобност кои не подлежат на модните трендови, бидејќи убавото чувство е секогаш во тренд. Типична аdidas маица е доказ дека помалку е секогаш повеќе. Класичен крој, засилена јака, кратки ракави носат безброј комбинации и можност за носење во текот на целата година. Изработен е од памук, кој е најудобен при долгорочно носење. Kомбинирајте ја оваа adidas маичка со широки тренерки и аdidas патики за кул секојдневен изглед. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Детска lifestyle маица за јуниори Логото на adidas Засилена јака Краток ракав.
1.188 ДЕН
950 ДЕН
950 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

аdidas Essentials детската lifestyle маица за јуниори носи пријатност и удобност кои не подлежат на модните трендови, бидејќи убавото чувство е секогаш во тренд. Типична аdidas маица е доказ дека помалку е секогаш повеќе. Класичен крој, засилена јака, кратки ракави носат безброј комбинации и можност за носење во текот на целата година. Изработен е од памук, кој е најудобен при долгорочно носење. Kомбинирајте ја оваа adidas маичка со широки тренерки и аdidas патики за кул секојдневен изглед. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Детска lifestyle маица за јуниори
 • Логото на adidas
 • Засилена јака
 • Краток ракав

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Бренд adidas
  Намена Lifestyle
  Боја Розе
  Колекција Sportswear
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IC3150
  Цена 712 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Essentials
  Маица
  adidas Essentials