за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas SST TOP
adidas SST TOP
adidas SST TOP
adidas SST TOP
adidas SST TOP
adidas SST TOP
adidas SST TOP
adidas SST TOP
Код на производ: GN4128
adidas

adidas SST TOP

Код на производ: GN4128
Код на производителот: 31608
2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 128 7-8г.
  • 140 9-10г.
  • 170 14-15г.
  • 176 15-16г.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-момчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд adidas
Намена Lifestyle
Колекција Originals
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

adidas SST TOP
Дуксер
adidas SST TOP