за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M J BRAND GFX SS CREW2
Nike M J BRAND GFX SS CREW2
Nike M J BRAND GFX SS CREW2
Nike M J BRAND GFX SS CREW2
Nike M J BRAND GFX SS CREW2
Nike M J BRAND GFX SS CREW2
Nike M J BRAND GFX SS CREW2
Nike M J BRAND GFX SS CREW2
Код на производ: FB7465-010
Nike

Nike M J BRAND GFX SS CREW2

Код на производ: FB7465-010
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Кошарка
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FQ6105-010
Цена 2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN5966-010
Цена 2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN5956-436
Цена 3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M J BRAND GFX SS CREW2
Маица
Nike M J BRAND GFX SS CREW2