за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Големина
Цена
zenski
unisex
vozrasni
ellesse
17 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF241F102-82
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики
3.073 ДЕН
Заштеда 30%
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF241F100-11
Женски патики
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF241F102-11
Женски патики
3.512 ДЕН
Заштеда 20%
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF241F100-01
Женски патики
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF233F116-82
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски патики
1.974 ДЕН
Заштеда 40%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF233F117-82
Женски патики
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF233F117-52
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски патики
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF233F109-01
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски патики
2.754 ДЕН
Заштеда 40%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF233F109-92
Женски патики
2.754 ДЕН
Заштеда 40%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF233F107-01
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски патики
1.914 ДЕН
Заштеда 40%
3.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF231F103-10
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски патики
1.395 ДЕН
Заштеда 50%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF221F127-70
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски патики
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF213F115-01
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики
1.716 ДЕН
Заштеда 60%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF213F115-08
Prosecna ocena:
ocene
4
ocene
4
Женски патики
1.716 ДЕН
Заштеда 60%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.