за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Големина
Цена
zenski
unisex
vozrasni
champion
28 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF233F113-10
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF233F113-81
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF233F104-61
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски патики
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF233F107-01
Женски патики
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11421-VS005
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
Женски outdoor патики
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11636-WW001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11587-PS053
Женски патики
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11590-RS501
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11421-KK001
Prosecna ocena:
ocene
4
ocene
4
Женски патики
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.