за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Возраст
Бренд
Намена
Боја
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-momcinja
deca-devojcinja
670 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302298N-LVMT
Детски патики
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 314350L-LPMT
Детски патики
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 314350L-BKMT
Детски патики
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF243G103-11
Детски патики
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF243B127-10
Детски патики
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF243G104-11
Детски патики
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF243B128-10
Детски патики
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400603N-BBOR
Детски патики
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310387L-WHT
Детски патики
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DV5458-005
Детски патики
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DV5456-005
Детски патики
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DH9393-105
Детски патики
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DV5458-401
Детски патики
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DV5458-113
Детски патики
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310527L-LIL
Детски патики
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400119L-BKLM
Детски патики
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302298L-LVMT
Детски патики
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1074A045-700
Детски патики
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1074A045-400
Детски патики
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1074A045-101
Детски патики
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1044A077-401
Детски патики
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.