за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike JAN AIR SCHOOL BACKPACK
Nike JAN AIR SCHOOL BACKPACK
Nike JAN AIR SCHOOL BACKPACK
Nike JAN AIR SCHOOL BACKPACK
Nike JAN AIR SCHOOL BACKPACK
Nike JAN AIR SCHOOL BACKPACK
Nike JAN AIR SCHOOL BACKPACK
Nike JAN AIR SCHOOL BACKPACK
Код на производ: 9B0503-A9Y
Nike

Nike JAN AIR SCHOOL BACKPACK

Код на производ: 9B0503-A9Y
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
2.190 ДЕН
2.190 ДЕН
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE SIZE Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Кошарка
Боја Розе
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

Последна оценка на производот

Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
Tamara
Tamara
12.07.2024. 18:51

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9A0775-F69
Цена 3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9A0775-P5D
Цена 3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец MA0924-E69
Цена 3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Nike JAN AIR SCHOOL BACKPACK
Ранец
Nike JAN AIR SCHOOL BACKPACK