за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike JAM AIR PATROL BACKPACK
Nike JAM AIR PATROL BACKPACK
Nike JAM AIR PATROL BACKPACK
Nike JAM AIR PATROL BACKPACK
Nike JAM AIR PATROL BACKPACK
Nike JAM AIR PATROL BACKPACK
Nike JAM AIR PATROL BACKPACK
Nike JAM AIR PATROL BACKPACK
Код на производ: MA0924-E69
Nike

Nike JAM AIR PATROL BACKPACK

Код на производ: MA0924-E69
3.890 ДЕН
3.890 ДЕН
3.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE SIZE Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Кошарка
Боја Мултиколор
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9A0775-F69
Цена 3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9A0775-P5D
Цена 3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9B0503-A9Y
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
Цена 2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Nike JAM AIR PATROL BACKPACK
Ранец
Nike JAM AIR PATROL BACKPACK