за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Skechers TWI-LITES 2.0 - TWIN
Skechers TWI-LITES 2.0 - TWIN
Skechers TWI-LITES 2.0 - TWIN
Skechers TWI-LITES 2.0 - TWIN
Skechers TWI-LITES 2.0 - TWIN
Skechers TWI-LITES 2.0 - TWIN
Код на производ: 314350L-LPMT
Skechers

Skechers TWI-LITES 2.0 - TWIN

Код на производ: 314350L-LPMT
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 27 27 16.5
  • 28 28 17.5
  • 29 29 18.5
  • 30 30 19
  • 31 31 19.5
  • 32 32 20
  • 33 33 20.5
  • 34 34 21.5
  • 35 35 22
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Бренд Skechers
Намена Lifestyle
Боја Розе
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 314350L-BKMT
Цена 4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302298L-LVMT
Цена 3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310459L-LTPK
Цена 2.392 ДЕН
Заштеда 20%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Skechers TWI-LITES 2.0 - TWIN
Патики
Skechers TWI-LITES 2.0 - TWIN