за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Champion SUKU G GS
Champion SUKU G GS
Champion SUKU G GS
Champion SUKU G GS
Champion SUKU G GS
Champion SUKU G GS
Champion SUKU G GS
Champion SUKU G GS
Champion SUKU G GS
Champion SUKU G GS
Код на производ: CHF243G104-11
Champion

Champion SUKU G GS

Код на производ: CHF243G104-11
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36 36
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Бренд Champion
Намена Lifestyle
Боја Бела
ПроизведувачChampion Europe S.p.A. Via Dell’ Agricoltura 51, 41012 Carpi (Mo) Italy
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF243G103-11
Цена 2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Champion SUKU G GS
Патики
Champion SUKU G GS