за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike W NIKE CALM SLIDE SE
Nike W NIKE CALM SLIDE SE
Nike W NIKE CALM SLIDE SE
Nike W NIKE CALM SLIDE SE
Nike W NIKE CALM SLIDE SE
Nike W NIKE CALM SLIDE SE
Nike W NIKE CALM SLIDE SE
Nike W NIKE CALM SLIDE SE
Код на производ: FV5643-600
Nike

Nike W NIKE CALM SLIDE SE

Код на производ: FV5643-600
3.490 ДЕН
2.792 ДЕН
2.792 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 36.5 23
  • 7 38 24
  • 8 39 25
  • 9 40.5 26
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Пливање
Боја Розе
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Папучи CN9676-107
Цена 1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи DX4816-100
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Цена 2.792 ДЕН
Заштеда 20%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike W NIKE CALM SLIDE SE
Папучи
Nike W NIKE CALM SLIDE SE