за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Under Armour UA HOVR Phantom 3 SE
Under Armour UA HOVR Phantom 3 SE
Under Armour UA HOVR Phantom 3 SE
Under Armour UA HOVR Phantom 3 SE
Under Armour UA HOVR Phantom 3 SE
Under Armour UA HOVR Phantom 3 SE
Код на производ: 3026582-104
Under Armour

Under Armour UA HOVR Phantom 3 SE

Код на производ: 3026582-104
8.090 ДЕН
8.090 ДЕН
8.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10.5 44.5 28.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Under Armour
Намена Трчање
Боја Сива
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики 3026520-109
Цена 5.432 ДЕН
Заштеда 20%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3027190-002
Цена 7.112 ДЕН
Заштеда 20%
8.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3027189-002
Цена 8.472 ДЕН
Заштеда 20%
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Under Armour UA HOVR Phantom 3 SE
Патики
Under Armour UA HOVR Phantom 3 SE