за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike ZOOM FREAK 5
Nike ZOOM FREAK 5
Nike ZOOM FREAK 5
Nike ZOOM FREAK 5
Nike ZOOM FREAK 5
Nike ZOOM FREAK 5
Nike ZOOM FREAK 5
Nike ZOOM FREAK 5
Nike ZOOM FREAK 5
Nike ZOOM FREAK 5
Код на производ: DX4985-200
Nike

Nike ZOOM FREAK 5

Код на производ: DX4985-200
9.190 ДЕН
6.892 ДЕН
6.892 ДЕН
Заштеда: 2.298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Кошарка
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB2238-001
Цена 10.192 ДЕН
Заштеда 25%
13.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DX4985-600
Цена 6.892 ДЕН
Заштеда 25%
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ2944-600
Цена 7.342 ДЕН
Заштеда 25%
9.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike ZOOM FREAK 5
Патики
Nike ZOOM FREAK 5