за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike W ZOOMX INVINCIBLE RN FP
Nike W ZOOMX INVINCIBLE RN FP
Nike W ZOOMX INVINCIBLE RN FP
Nike W ZOOMX INVINCIBLE RN FP
Nike W ZOOMX INVINCIBLE RN FP
Nike W ZOOMX INVINCIBLE RN FP
Nike W ZOOMX INVINCIBLE RN FP
Nike W ZOOMX INVINCIBLE RN FP
Nike W ZOOMX INVINCIBLE RN FP
Nike W ZOOMX INVINCIBLE RN FP
Код на производ: HJ6655-900
Nike

Nike W ZOOMX INVINCIBLE RN FP

Код на производ: HJ6655-900
12.890 ДЕН
12.890 ДЕН
12.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Трчање
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD8315-700
Цена 20.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DR2670-303
Цена 11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DV4130-101
Цена 17.290 ДЕН
Додај во кошничка
Nike W ZOOMX INVINCIBLE RN FP
Патики
Nike W ZOOMX INVINCIBLE RN FP