за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Nike Air Max 90
Код на производ: FJ4592-100
Nike

Nike Air Max 90

Код на производ: FJ4592-100
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
8.490 ДЕН
4.245 ДЕН
4.245 ДЕН
Заштеда: 4.245 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3.5Y 35.5 22.5
  • 4Y 36 23
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 5Y 37.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 6Y 38.5 24
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

Последна оценка на производот

Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
Виктор
Виктор
08.07.2024. 16:16

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DV5456-005
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
Цена 3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DH9393-105
Цена 5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8035-001
Цена 5.514 ДЕН
Заштеда 40%
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Air Max 90
Патики
Nike Air Max 90