за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike W AIR MAX 97 FUTURA
Nike W AIR MAX 97 FUTURA
Nike W AIR MAX 97 FUTURA
Nike W AIR MAX 97 FUTURA
Nike W AIR MAX 97 FUTURA
Nike W AIR MAX 97 FUTURA
Nike W AIR MAX 97 FUTURA
Nike W AIR MAX 97 FUTURA
Nike W AIR MAX 97 FUTURA
Nike W AIR MAX 97 FUTURA
Код на производ: FB4496-001
Nike

Nike W AIR MAX 97 FUTURA

Код на производ: FB4496-001
12.890 ДЕН
10.312 ДЕН
10.312 ДЕН
Заштеда: 2.578 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Беж
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HF5054-100
Цена 5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ3794-101
Цена 6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ3794-100
Цена 6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Nike W AIR MAX 97 FUTURA
Патики
Nike W AIR MAX 97 FUTURA