за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

New Balance W 327
New Balance W 327
New Balance W 327
New Balance W 327
New Balance W 327
New Balance W 327
New Balance W 327
New Balance W 327
New Balance W 327
New Balance W 327
Код на производ: WS327GA
New Balance

New Balance W 327

Код на производ: WS327GA
Prosečna ocena:
5
2 ocene
2 ocene
2
(Oceni)
7.490 ДЕН
5.992 ДЕН
5.992 ДЕН
Заштеда: 1.498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37 23.5
  • 7 37.5 24
  • 9 40.5 26
  • 9.5 41 26.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд New Balance
Намена Lifestyle
Боја Зелена
ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava

Последна оценка на производот

Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
Ivan
Ivan
07.07.2024. 16:22
Hristina
Hristina
27.06.2024. 17:06

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BBW550EC
Цена 6.967 ДЕН
Заштеда 25%
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
New Balance W 327
Патики
New Balance W 327