за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike WMNS NIKE INITIATOR NA
Код на производ: FZ9020-100
Nike

Nike WMNS NIKE INITIATOR NA

Код на производ: FZ9020-100
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
5.490 ДЕН
4.392 ДЕН
4.392 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

Последна оценка на производот

Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
fekri
fekri
11.06.2024. 16:16
Deka se brzi efikasni i kvalitetni

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HF4987-100
Цена 6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AQ1779-200
Цена 3.667 ДЕН
Заштеда 25%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD4340-111
Цена 6.923 ДЕН
Заштеда 30%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
Nike WMNS NIKE INITIATOR NA
Патики
Nike WMNS NIKE INITIATOR NA