за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike NIKE DYNAMO GO BP
Nike NIKE DYNAMO GO BP
Nike NIKE DYNAMO GO BP
Nike NIKE DYNAMO GO BP
Nike NIKE DYNAMO GO BP
Nike NIKE DYNAMO GO BP
Nike NIKE DYNAMO GO BP
Nike NIKE DYNAMO GO BP
Nike NIKE DYNAMO GO BP
Nike NIKE DYNAMO GO BP
Код на производ: DH3437-004
Nike

Nike NIKE DYNAMO GO BP

Код на производ: DH3437-004
4.990 ДЕН
3.493 ДЕН
3.493 ДЕН
Заштеда: 1.497 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 10.5C 27.5 16.5
  • 12.5C 30 18.5
  • 12C 29.5 18
  • 13C 31 19
  • 1Y 32 20
  • 3Y 35 22
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Сива
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9110-034
Цена 5.752 ДЕН
Заштеда 20%
7.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX9265-001
Цена 7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH9389-004
Цена 3.654 ДЕН
Заштеда 40%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike NIKE DYNAMO GO BP
Патики
Nike NIKE DYNAMO GO BP