за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Дуксер

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Големина
Цена
maski
the-north-face
28 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF00AHJYLA91
Машки дуксер
4.552 ДЕН
Заштеда 20%
5.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A87J2WIN1
Машки дуксер
4.642 ДЕН
Заштеда 25%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A2S57PIB1
Машки дуксер
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A856ZGVD1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки дуксер
6.552 ДЕН
Заштеда 20%
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A5IHRKX71
Машки дуксер
3.633 ДЕН
Заштеда 30%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A2ZWUI0N1
Машки дуксер
3.913 ДЕН
Заштеда 30%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A5IHSBQW1
Машки дуксер
4.717 ДЕН
Заштеда 25%
6.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A5IHSKX71
Машки дуксер
4.717 ДЕН
Заштеда 25%
6.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A2ZWUI0P1
Машки дуксер
3.913 ДЕН
Заштеда 30%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF00A0TE21L1
Машки дуксер
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A55GFLV61
Машки дуксер
3.913 ДЕН
Заштеда 30%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A83FKFN41
Машки дуксер
3.474 ДЕН
Заштеда 40%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A83FKN141
Машки дуксер
4.053 ДЕН
Заштеда 30%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A5IHQNYC1
Машки дуксер
3.174 ДЕН
Заштеда 40%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF00AHJY6R31
Машки дуксер
3.174 ДЕН
Заштеда 40%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A3XYD37U1
Машки дуксер
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF00AHJY76S1
Машки дуксер
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A3XYDHDC1
Машки дуксер
3.174 ДЕН
Заштеда 40%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A4SVRKY41
Машки дуксер
3.493 ДЕН
Заштеда 30%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF0A2ZWUNYC1
Машки дуксер
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер NF00AHJYKX71
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки дуксер
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Дуксерите убедливо преовладуваат во нашиот гардеробер и спортскиот стил години наназад. Уште од мали ни се ‘’наметнуваат’’ со својата удобност и практичност, па таа љубов трае и кога ќе пораснеме. Всушност во овој период дуксерите стануваат неизоставен во било која lifestyle варијанта. Ги бираме со посебно внимание, и со нив ги комбинираме патиките и останатите парчиња облека, како што се качкети, капи и останати аксесоари.

Зошто токму машките дуксери, женските дуксери и детските дуксери играат важна улога во секојдневното облекување на љубителите на спортскиот стил и професионалните спортисти? Поради својата удобност, пред се, меѓутоа и исклучителната прилагодливост во различни временски услови и околности. Дуксерите, најчесто се носат на тренинг, односно при загревање, идеални се за трчање, додека фудбалот и кошарката до некаде се препознатливи баш по ова парче облека.

Дуксерите се неизоставни и на скијање. Во нив можете да го победите студот, додека сте на стаза или на враќање од стазата гарантираат удобност која навистина е потребна во зимските услови. Бирајте ги со посебно внимание и тоа во склад со спортот со кој се занимавате, одлучете се за модели со капа, кои исто така се достапни на Sport Vision Online Shop и бидете уверени дека за кој модел и да се одлучите, ќе направите добар избор.