за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike G NSW 7 IN BIKE SHORT
Nike G NSW 7 IN BIKE SHORT
Nike G NSW 7 IN BIKE SHORT
Nike G NSW 7 IN BIKE SHORT
Nike G NSW 7 IN BIKE SHORT
Nike G NSW 7 IN BIKE SHORT
Код на производ: DX5066-361
Nike

Nike G NSW 7 IN BIKE SHORT

Код на производ: DX5066-361
1.690 ДЕН
1.352 ДЕН
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 7-8г.
  • S 9-10г.
  • M 11-12г.
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Деца-девојчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки FJ6156-410
Цена 2.467 ДЕН
Заштеда 25%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Nike G NSW 7 IN BIKE SHORT
Хеланки
Nike G NSW 7 IN BIKE SHORT