за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Under Armour UA BASELINE COTTON TANK
Under Armour UA BASELINE COTTON TANK
Under Armour UA BASELINE COTTON TANK
Under Armour UA BASELINE COTTON TANK
Код на производ: 1361901-005
Under Armour

Under Armour UA BASELINE COTTON TANK

Код на производ: 1361901-005
1.990 ДЕН
1.990 ДЕН
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • SM S
  • MD M
  • LG L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Under Armour
Намена Кошарка
Боја Црна
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1383382-100
Цена 2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1374840-781
Цена 1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Under Armour UA BASELINE COTTON TANK
Маица
Under Armour UA BASELINE COTTON TANK