за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M NK DFADV AXIS ENG TOP LS
Nike M NK DFADV AXIS ENG TOP LS
Nike M NK DFADV AXIS ENG TOP LS
Nike M NK DFADV AXIS ENG TOP LS
Nike M NK DFADV AXIS ENG TOP LS
Nike M NK DFADV AXIS ENG TOP LS
Nike M NK DFADV AXIS ENG TOP LS
Nike M NK DFADV AXIS ENG TOP LS
Nike M NK DFADV AXIS ENG TOP LS
Nike M NK DFADV AXIS ENG TOP LS
Код на производ: FB8532-010
Nike

Nike M NK DFADV AXIS ENG TOP LS

Код на производ: FB8532-010
5.490 ДЕН
4.117 ДЕН
4.117 ДЕН
Заштеда: 1.373 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Тренинг
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Nike M NK DFADV AXIS ENG TOP LS
Маица со долги ракави
Nike M NK DFADV AXIS ENG TOP LS