за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike 5
Nike 5
Nike 5
Nike 5
Nike 5
Nike 5
Nike 5
Nike 5
Код на производ: NESSD461-480
Nike

Nike 5" Volley Short

Код на производ: NESSD461-480
4.290 ДЕН
3.432 ДЕН
3.432 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорц
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Пливање
Боја Плава
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Шорц NESSB451-302
Цена 2.632 ДЕН
Заштеда 20%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Шорц NESSA560-302
Цена 1.992 ДЕН
Заштеда 20%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Шорц NESSB451-494
Цена 2.632 ДЕН
Заштеда 20%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Nike 5
Шорц
Nike 5" Volley Short