за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike Cheeky
Nike Cheeky
Nike Cheeky
Nike Cheeky
Код на производ: NESSC256-001
Nike

Nike Cheeky

Код на производ: NESSC256-001
3.290 ДЕН
2.632 ДЕН
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Пливање
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 2.233 ДЕН
Заштеда 30%
3.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 2.023 ДЕН
Заштеда 30%
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Цена 1.809 ДЕН
Заштеда 45%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Cheeky
Машки костим за капење
Nike Cheeky