за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TANAAMI FB TP
adidas TANAAMI FB TP
adidas TANAAMI FB TP
adidas TANAAMI FB TP
Код на производ: DY3855
adidas

adidas TANAAMI FB TP

Код на производ: DY3855
Код на производителот: FXK43
4.988 ДЕН
4.988 ДЕН
4.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Намена Lifestyle
Боја Црна
Колекција Originals
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
Цена 3.567 ДЕН
Заштеда 35%
5.488 ДЕН
Додај во кошничка
adidas TANAAMI FB TP
Долен дел тренерки
adidas TANAAMI FB TP