за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Umbro UMBRO FORMATION GUARD W/ANKLE SOCK - JNR
Код на производ: 21388U-MCF
Umbro

Umbro UMBRO FORMATION GUARD W/ANKLE SOCK - JNR

Код на производ: 21388U-MCF
890 ДЕН
890 ДЕН
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костобран
Пол Деца-момчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Umbro
Намена Фудбал
Боја Црна
ПроизведувачDiamondicon, 29-31 Dale Street Manchester, Uk, M1 1Ey
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Костобран 21290U-LXZ
Цена 445 ДЕН
Заштеда 50%
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Костобран 21290U-LMR
Цена 445 ДЕН
Заштеда 50%
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Костобран 21166U-090
Цена 316 ДЕН
Заштеда 60%
790 ДЕН
Додај во кошничка
Umbro UMBRO FORMATION GUARD W/ANKLE SOCK - JNR
Костобран
Umbro UMBRO FORMATION GUARD W/ANKLE SOCK - JNR