за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Код на производ: FN0892-010
Nike

Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX

Код на производ: FN0892-010
1.890 ДЕН
1.890 ДЕН
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица DN2556-681
Цена 2.092 ДЕН
Заштеда 25%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица FB2845-010
Цена 795 ДЕН
Заштеда 50%
1.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CQ3817-010
Цена 2.317 ДЕН
Заштеда 25%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX
Торбица
Nike NK HRITGE WSTPCK-HMN CRFT GRX