за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike Heritage86
Nike Heritage86
Nike Heritage86
Nike Heritage86
Код на производ: DV5434-010
Nike

Nike Heritage86

Код на производ: DV5434-010
Nike Heritage86 е унисекс качкет за возрасни кој ја обезбедува потребната заштита од сонце и ветер. Со стандарден раб и прилагодлив ремен на задната страна, овој качкет е идеален за секојдневно носење. Изработен е од полиестер и одлично ќе ја следи линијата на вашата глава. Дизајнот со шест панели е одговорен за обезбедување на пријатно чувство во контакт со вашиот скалп. Спецификација: Унисекс качкет Прилагодливо ременче Рачно перење Состав: 83% полиестер, 17% акрилик .
1.990 ДЕН
1.194 ДЕН
1.194 ДЕН
Заштеда: 796 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1SIZE Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Heritage86 е унисекс качкет за возрасни кој ја обезбедува потребната заштита од сонце и ветер. Со стандарден раб и прилагодлив ремен на задната страна, овој качкет е идеален за секојдневно носење. Изработен е од полиестер и одлично ќе ја следи линијата на вашата глава. Дизајнот со шест панели е одговорен за обезбедување на пријатно чувство во контакт со вашиот скалп.
Спецификација:

 • Унисекс качкет
 • Прилагодливо ременче
 • Рачно перење
 • Состав: 83% полиестер, 17% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Heritage86
  Качкет
  Nike Heritage86