за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike W NSW FX FUR TOTE
Nike W NSW FX FUR TOTE
Nike W NSW FX FUR TOTE
Nike W NSW FX FUR TOTE
Nike W NSW FX FUR TOTE
Nike W NSW FX FUR TOTE
Код на производ: DQ5804-010
Nike

Nike W NSW FX FUR TOTE

Код на производ: DQ5804-010
4.890 ДЕН
2.934 ДЕН
2.934 ДЕН
Заштеда: 1.956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Nike W NSW FX FUR TOTE
Торби
Nike W NSW FX FUR TOTE