Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Тренинг
14.09.2021.

ПАТИКИ ЗА НОВИ ХОРИЗОНТИ

Просторот за тренинг е насекаде околу нас. Искористете ги можностите што ви ги нуди издржливиот и стабилен Reebok Nano X1 Adventure модел.

Новиот Reebok Nano X1 Adventure модел има моќен ѓон кој ќе ви помогне да ги надминете вашите граници. Силуета создадена за љубителите на авантура и интензивни тренинзи.

Од рекреација во паркот до тренинг во фитнес центар, овие Reebok патики ќе ве извадат од вообичаената рутина и ќе го направат тренингот забавен каде и да сте.

Floatride Energy Foam овозможува лесно чувство и амортизација, додека гумениот дел од ѓонот овозможува совршено прилагодување на секоја површина.

Побарајте ги новите модели на Reebok Nano X1 Adventure во продавниците на Sport Vision или online на sportvision.mk.

Trenutno nema komentara

Слични статии

11.
Nov.
2022.
Тренинг
Памукот, како природен материјал, најмногу одговара на вашата кожа, дише, мек е и идеален за секојдневно носење.
26.
Oct.
2022.
Тренинг
Спортските хеланки во светот на урбаните спортови полека го преземаат приматот и стануваат главен избор на машкиот дел од тимот. Иако многумина ги игнорираат...
22.
Nov.
2021.
Тренинг
Дознајте зошто закрепнувањето на мускулите после тренинг е исто толку важно како и самиот тренинг.