за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
БИДЕТЕ ОРИГИНАЛНИ И ПОДАРЕТЕ ГИ ОВИЕ ПОДАРОЦИ ЗА 8-МИ МАРТ
Новости
04.03.2021.
Новости

БИДЕТЕ ОРИГИНАЛНИ И ПОДАРЕТЕ ГИ ОВИЕ ПОДАРОЦИ ЗА 8-МИ МАРТ

04.03.2021.

Секој 8-ми Март е одлична можност да купите интересни подароци за жените. Од мажите често се очекува да бидат оригинални и поразлични, па затоа за денес издвоивме неколку интересни модели од нашата понуда кои би можеле да бидат оригинален подарок за 8-ми Март.

Nike Air Max во пастелни тонови

Нови патики можат да бидат одличен подарок за 8-ми Март! Ако сте подготвени да потрошите малку повеќе пари за подарок, тогаш нашиот предлог е моделот Nike Air Max Bolt во комбинација од бели и пастелни розови тонови. Дизајнот на патиката е доволно импресивен сам по себе и ако додадете на вашата комбинација детали со нежни тонови, нема сомнеж дека сте направиле совршен избор.

adidas Hoodie во розова рапсодија

Еден од моделите на дуксери кој го привлече нашето внимание на прв поглед е овој розов adidas дуксер кој е едноставен, но ефикасен. Има сè што и е потребно на секоја жена за да ужива додека го носи - направен е од мек материјал и лесно се комбинира.

Champion Lady во нежно сини тонови

Азурно сините тонови даваат нежност и убавина. Нашиот избор за овој Ден на жената е моделот Champion Lady. Овој дуксер ќе ја истакне убавината на жената која го носи.

Nike класика за љбителите на докажаниот спортски стил

Секогаш кога ќе ги издвоиме фаворитите од нашата понуда за вас, не ги изоставуваме класичните парчиња облека. Овој пат нашиот избор е моделот Nike Heritage – дуксер во комбинација од црно-бели и сиви бои. Малку baggy, но многу атрактивен, овој дуксер е совршен за сите дами кои не отстапуваат од удобноста и безвременските класици.

Ellesse Kenta патики со златен сјај

Додадете малку „златна прашина“ на вашиот подарок за 8-ми Март со овој модел на женски патики Ellesse Kenta. Ни се допаѓаат затоа што даваат сосема доволно сјај на класичната комбинација на бои и го прават овој модел идеален за комбинирање во различни варијанти.

Nike Indy Bra во минт зелена боја

Замислете го воодушевувањето на нејзиното лице кога ќе го види овој Nike Indy Bra во минт зелена боја! Бесценето, нели? Иако првично е дизајниран за тренинг, овој градник е вистинскиот избор и за урбани lifestyle варијанти, бидејќи може да се носи под некоја јакна или crop дуксер за време на топлите пролетни денови.

аdidas Aeroknit комплет за тренинг

Зошто да купите еден модел, кога можете да направите комплет од два аdidas Aeroknit модела - спортски градник и хеланки. Овие фантастични модели се достапни и во други бои - светло жолта, темно сина и сива, но овој пат нашето внимание го привлече комбинацијата на темно розови тонови. Нарачајте ги online.

Сите модели кои се наши предлози за подароци за 8-ми Март можете да ги најдете во продавниците на Sport Vision, како и на нашиот сајт. Уживајте во шопингот во пресрет на Денот на жената!

 

Тимот на Sport Vision

Слични статии

01.
Sep.
Новости
Наскоро завршува летниот распуст, а набргу ќе заѕвони првото ѕвонче во новата учебна година.
01.
Jun.
Новости
Искористете некои од овие совети и ќе се видиме на патеката!
25.
Apr.
Новости
Ве покануваме на една поинаква дружба во Sport Vision продавницата во East Gate Mall од 12 часот до 15 часот овој петок и сабота.
15.
Feb.
Новости
Во Sport Vision продавницата во Скопје City Mall е отворен нов корнер за љубителите на outdoor авантурите.
09.
Dec.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.
05.
Oct.
Новости
Маратон е најдолгата трка на олимписката програма, каде што натпреварувачите треба да истрчаат точно 42.195 километри.
28.
Sep.
Новости
Роденденска недела полна со попусти по повод 10-тиот роденден на Sport Vision во Македонија.
18.
May.
Новости
Подготовките за трчање на подолги делници се одвиваат постепено, а добро смислениот план за активности може да ви го олесни трчањето на најдолгата делница. О...
18.
Apr.
Новости
Пролетта пристигна, сите бои се засилија, воздухот мириса на нови почетоци, ракавите се скратија, очилата за сонце излегоа од чантите, а секој чекор стана по...