Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HERITAGE FZ FLC
W NSW HERITAGE FZ FLC
W NSW HERITAGE FZ FLC
W NSW HERITAGE FZ FLC
W NSW HERITAGE FZ FLC
W NSW HERITAGE FZ FLC
W NSW HERITAGE FZ FLC
W NSW HERITAGE FZ FLC
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ8600-010)
NIKE

W NSW HERITAGE FZ FLC

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Внесете ретро изглед на градските улици во дуксерот Nike Sportswear Heritage. Совршено лесен и удобен, овој женски дуксер ви дава чувство на топлина благодарение на памучниот француски фротир. Подетално

Внесете ретро изглед на градските улици во дуксерот Nike Sportswear Heritage.

Совршено лесен и удобен, овој женски дуксер ви дава чувство на топлина благодарение на памучниот француски фротир.

Опуштениот крој ви овозможува да го комбинирате на креативни начини.

Комбинацијата на бои на ракавите е инспирирана од богатото наследство на брендот, додека класичното лого на Nike на градите сведочи за автентичниот спортски изглед.

Спецификации:

 • Стандарден крој за поголема удобност
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: Црна / Бела
 • Шифра на артикл: CZ8600-010
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Внесете ретро изглед на градските улици во дуксерот Nike Sportswear Heritage.

Совршено лесен и удобен, овој женски дуксер ви дава чувство на топлина благодарение на памучниот француски фротир.

Опуштениот крој ви овозможува да го комбинирате на креативни начини.

Комбинацијата на бои на ракавите е инспирирана од богатото наследство на брендот, додека класичното лого на Nike на градите сведочи за автентичниот спортски изглед.

Спецификации:

 • Стандарден крој за поголема удобност
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: Црна / Бела
 • Шифра на артикл: CZ8600-010
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер CW4298-673
Женскиот дуксер Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner е направен од материјал кој ја з...
6.790 ДЕН
Помош