Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
07.07.2020.

СИТЕ БОИ НА ПАТИКИ КОИ ЌЕ ГИ НОСИМЕ ОВА ЛЕТО

Дали имате омилени „летни“ и „зимски“ патики? Ако вашиот одговор е да, не треба да ве збуни или да ве оптеретува тоа, затоа што сите ние, во зависност од личниот стил и вкусот, избираме различни модели за потопли и постудени денови. И додека, како по правило, „зимските“ патики се со потешки и потемни бои, „летните“ патики се колоритни.

Летото ни носи нови трендови на кои нема да можеме да се спротивставиме. Кога станува збор за патики, тие се издвојуваат, така што новата сезона ќе биде обележана со сите бои на летото. Храброста е, како и секогаш, во тренд, а за да го направите вашиот избор малку полесен, денес ви откриваме кои бои „владеат“ со патиките ова лето.

Сина – како неизбежна боја на машките патики

Уживајте во бескрајните сини нијанси кои се достапни на машките патики ова лето. Оваа боја ќе биде апсолутно доминантна на сите терени и street изданија, а најдобар доказ се моделите на добро познатите светски брендови. Од темно до азурно сино, ова лето изберете боја која ќе „отскокне“ од класичните изданија. Еве неколку наши предлози.

Розевата рапсодија е must за женските модели

Некои ќе речат дека розовата е клише на женските патики, но откако ќе ја видите понудата на нови модели, ќе се премислите. Ова лето, девојките кои не сакаат розова, исто така, ќе ги носат, бидејќи тие се толку cool што не можете да им одолеете. Без разлика дали ќе изберете патики кои имаат впечатливи детали или се целосно „насликани“ во сите нијанси на розова боја, тоа е апсолутно ирелевантно... ќе уживате во секој момент што ќе го поминете во нив, затоа што тие претставуваат најдобрите модни детали за ова лето.

Лето во портокалово-сини тонови на патики за момчиња

Како контрастни бои, портокаловата и сината во комбинација на патиките за момчиња се повеќе од совршена комбинација. Ние нудиме модели за сите возрасти, така што ова лето не пропуштајте да им дадете на своите малечки она што ќе ги воодушеви. Удобноста е секако нивната најважна карактеристика, додека леснотијата на облекување како и безбедноста што ќе им ја овозможи при секое движење се дополнителни придобивки. Ова се некои од нашите предлози.

Пастелното розово е исто така е неизоставен дел од патиките за девојчиња

Мислиме дека не е потребно премногу објаснување зошто розовата боја (повторно) е неизоставен дел од патиките за девојчиња. И малку е да кажеме дека ја обожаваме! Нежна, дискретна, а сепак убава, пастелно розовата боја е бојата на летото на патики за најмалите принцези. И овој пат, се погриживме за сите детали, удобност, леснотија за облекување и дизајн.

Секогаш омилена - црвена

Огнено црвена - боја без кое што не можете да го замилите ова лето и која дефинитивно ќе ја носиме на нашите патики! Таа е смела, привлечна и без оглед на комбинацијата на облека што ја носите, таа е секогаш поинаква. Затоа црвените модели, за сите возрасти, се наша препорака и апсолутен тренд за оваа сезона. Погледнете кои црвени патики ги избравме од нашата понуда.

Тимот Sport Vision

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

04.
Mar.
2021.
Новости
Денот на жената се приближува и по тој повод ви предлагаме оригинални подароци за 8-ми Март кои можете да ги најдете во нашата понуда.
02.
Mar.
2021.
Тренинг
Горниот дел од телото - рацете, рамената и грбот се проблематични кај повеќето луѓе, дури и кај оние кои редовно тренираат. Овие вежби најчесто ги занемарува...
11.
Feb.
2021.
Трендови
Време е да ви ги претставиме сите трендови кои ќе ја одбележат пролетната сезона оваа година.
04.
Feb.
2021.
Фудбал
Приказната за легендарните копачки adidas PREDATOR доби продолжение кое сите со нетрпение го очекуваа. Моделот PREDATOR FREAK пристигна во нашите продавници,...
02.
Feb.
2021.
Занимливости
Деновите кои ги поминувате дома, освен за тренинг, можете да ги искористите и за уживање со документарци кои го носат епитетот за најдобри на сите времиња. О...
26.
Jan.
2021.
Тренинг
Ако стомакот е ваша проблематична зона, не само кога зборуваме за слабеење и вишок маснотии, туку и за дефинирање на стомакот, треба да знаете дека не сте са...
14.
Jan.
2021.
Тренинг
И покрај тоа што празниците сè уште не се завршени, време е да почнеме да вежбаме со цел да ги согориме сите вишок калории. Ви претставуваме 30-минуте...
11.
Jan.
2021.
Новости
Дали ги донесовте вашите новогодишни резолуции за 2021 година? По годината која постави многу предизвици, ве покануваме да продолжите да се грижите за себе и...
04.
Jan.
2021.
Трендови
Започнува потрагата по подароци и ви предлагаме да подарите за време на овие празници некои од нашите избрани комбинации на љубителите на спортскиот стил.
18.
Dec.
2020.
Тренинг
Plank е една од најдобрите вежби за целото тело. Погледнете кои динамични вежби можете да ги направите дома.
string(0) ""
string(0) ""