Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.05.2019.

Colmar

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА МАШКА COLMAR ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА444648505254565860
ИНТ.XSSMMLL/XLXLXL/XXLXXL
ОБЕМ НА ГРАДИ86-9090-9494-9898-102102-106106-110110-114114-118118-122
ОБЕМ НА СТРУК72-7676-8080-8488-9292-9696-100100-104104-108108-112
ОБЕМ НА КОЛКОВИ88-9292-9696-100100-104104-108108-112112-116116-120120-124

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ЖЕНСКА COLMAR ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА32343638404244
ИНТ.XXLXSSMLXLXXL
ОБЕМ НА ГРАДИ78-8282-8686-9090-9494-9898-102102-106
ОБЕМ НА СТРУК58-6262-6666-7070-7474-7878-8282-86
ОБЕМ НА КОЛКОВИ84-8888-9292-9696-100100-104104-108108-112

 

Напомена: Големините наведени во cm се наведени ориентациски, за да можете полесно и поточно да ја одберете потребната големина. Големините наведени во CM се превземени од спецификациите на производителот и постои можност за отстапки кај одредени модели.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА