за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Icepeak
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.05.2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА

Icepeak

07.05.2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА МАШКА ICEPEAK ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА 44 46 48 50 52 54 56 58 60
ИНТ. XXS XS S M L XL 2XL 3XL 4L
ОБЕМ НА ГРАДИ 88 92 96 100 104 108 112 116 120
ОБЕМ НА СТРУК 73 78 83 88 93 98 103 108 113
ОБЕМ НА КОЛКОВИ 92 96 100 104 108 112 116 116 120

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ЖЕНСКА ICEPEAK ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА 32 34 36 38 40 42 44 46 48
ОБЕМ НА ГРАДИ 76 80 84 88 92 96 100 104 110
ОБЕМ НА СТРУК 61 64 67 70 74 78 82 86 91
ОБЕМ НА КОЛКОВИ 87 90 93 96 99 102 106 110 115

 

Напомена: Големините наведени во cm се наведени ориентациски, за да можете полесно и поточно да ја одберете потребната големина. Големините наведени во CM се превземени од спецификациите на производителот и постои можност за отстапки кај одредени модели.

Слични статии

07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА