за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Under armour
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.05.2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА

Under armour

06.05.2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА МАШКА UNDER ARMOUR ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА XS SM MD LG XL 2XL 3XL
ОБЕМ НА ГРАДИ 76-81 86-92 96-102 106-112 116-122 127-132 137-142
ОБЕМ НА СТРУК 67-70 72-76 80-85 89-94 99-104 109-116 121-127
ОБЕМ НА КОЛКОВИ 81-84 86-90 94-98 102-107 112-117 122-127 132-137

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ЖЕНСКА UNDER ARMOUR ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА XS SM MD LG XL 2XL
ОБЕМ НА ГРАДИ 83-85 88-90 93-95 99-103 107-110 114-118
ОБЕМ НА СТРУК 65-67 70-72 75-77 81-85 89-93 97-100
ОБЕМ НА КОЛКОВИ 88-90 93-95 98-100 104-108 112-116 119-123

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ДЕТСКА UNDER ARMOUR ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА YXS YSM YMD YLG YXL
ОБЕМ НА ГРАДИ 61-64 66-69 72-76 80-85 90-95
ОБЕМ НА СТРУК 58-60 60-62 64-66 71-76 81-86
ОБЕМ НА КОЛКОВИ 64-66 70-72 76-81 86-91 97-102

 

Напомена: Големините наведени во cm се наведени ориентациски, за да можете полесно и поточно да ја одберете потребната големина. Големините наведени во CM се превземени од спецификациите на производителот и постои можност за отстапки кај одредени модели.

Слични статии

07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА