за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Champion
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.05.2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА

Champion

07.05.2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА МАШКА CHAMPION ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА S M L XL 2XL 3XL
ОБЕМ НА ГРАДИ 82-91 92–101 102–111 112–122 123–132 133–142
ОБЕМ НА СТРУК 67–76 77–86 87–96 97–106 107–116 117–127

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ЖЕНСКА CHAMPION ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА XS S M L XL 2XL 3XL
ОБЕМ НА ГРАДИ 78-81 82-86 87-91 92-99 100-105 106-111 112-116
ОБЕМ НА СТРУК 58-61 65-66 67-71 72-78 79-87 88-96 97-106
ОБЕМ НА КОЛКОВИ 84-87 88-92 93-97 98-105 106-114 115-123 124-129

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ДЕТСКА CHAMPION ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА 3-4 години 5-6 години 7-8 години 9-10 години 11-12 години 13-14 години
VISINA 102-107 114-119 126-131 138-143 150-155 162-167

 

Напомена: Големините наведени во cm се наведени ориентациски, за да можете полесно и поточно да ја одберете потребната големина. Големините наведени во CM се превземени од спецификациите на производителот и постои можност за отстапки кај одредени модели.

Слични статии

07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА