за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Colmar
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.05.2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА

Colmar

07.05.2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА МАШКА COLMAR ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА 44 46 48 50 52 54 56 58 60
ИНТ. XS S M M L L/XL XL XL/XXL XXL
ОБЕМ НА ГРАДИ 86-90 90-94 94-98 98-102 102-106 106-110 110-114 114-118 118-122
ОБЕМ НА СТРУК 72-76 76-80 80-84 88-92 92-96 96-100 100-104 104-108 108-112
ОБЕМ НА КОЛКОВИ 88-92 92-96 96-100 100-104 104-108 108-112 112-116 116-120 120-124

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ЖЕНСКА COLMAR ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА 32 34 36 38 40 42 44
ИНТ. XXL XS S M L XL XXL
ОБЕМ НА ГРАДИ 78-82 82-86 86-90 90-94 94-98 98-102 102-106
ОБЕМ НА СТРУК 58-62 62-66 66-70 70-74 74-78 78-82 82-86
ОБЕМ НА КОЛКОВИ 84-88 88-92 92-96 96-100 100-104 104-108 108-112

 

Напомена: Големините наведени во cm се наведени ориентациски, за да можете полесно и поточно да ја одберете потребната големина. Големините наведени во CM се превземени од спецификациите на производителот и постои можност за отстапки кај одредени модели.

Слични статии

07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА