за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Helly Hansen
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.05.2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА

Helly Hansen

07.05.2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА МАШКА HELLY HANSEN ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА XS S M L XL 2XL 3XL
ОБЕМ НА ГРАДИ 86-92 93-99 100-105 106-110 111-117 118-124 125-129
ОБЕМ НА СТРУК 72-79 80-85 86-92 93-98 99-103 104-108 109-115
ОБЕМ НА КОЛКОВИ 86-92 93-99 100-105 106-110 111-117 118-124 125-129

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ЖЕНСКА HELLY HANSEN ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА XS S M L XL 2XL
ОБЕМ НА ГРАДИ 76-83 84-89 90-95 96-102 103-107 108-112
ОБЕМ НА СТРУК 59-65 66-71 72-78 79-84 85-89 90-94
ОБЕМ НА КОЛКОВИ 82-89 90-95 96-102 109-108 109-114 115-120

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ДЕТСКА HELLY HANSEN ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА 6 8 10 12 14 16
ОБЕМ НА ГРАДИ 61-65 66-71 72-78 79-84 85-92 92-97
ОБЕМ НА СТРУК 57-60 61-64 65-66 67-68 69-74 75-80
ОБЕМ НА КОЛКОВИ 66-69 70-73 74-79 80-85 86-91 92

 

Напомена: Големините наведени во cm се наведени ориентациски, за да можете полесно и поточно да ја одберете потребната големина. Големините наведени во CM се превземени од спецификациите на производителот и постои можност за отстапки кај одредени модели.

Слични статии

07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА