Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.05.2019.

Helly Hansen

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА МАШКА HELLY HANSEN ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНАXSSMLXL2XL3XL
ОБЕМ НА ГРАДИ86-9293-99100-105106-110111-117118-124125-129
ОБЕМ НА СТРУК72-7980-8586-9293-9899-103104-108109-115
ОБЕМ НА КОЛКОВИ86-9293-99100-105106-110111-117118-124125-129

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ЖЕНСКА HELLY HANSEN ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНАXSSMLXL2XL
ОБЕМ НА ГРАДИ76-8384-8990-9596-102103-107108-112
ОБЕМ НА СТРУК59-6566-7172-7879-8485-8990-94
ОБЕМ НА КОЛКОВИ82-8990-9596-102109-108109-114115-120

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ДЕТСКА HELLY HANSEN ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА6810121416
ОБЕМ НА ГРАДИ61-6566-7172-7879-8485-9292-97
ОБЕМ НА СТРУК57-6061-6465-6667-6869-7475-80
ОБЕМ НА КОЛКОВИ66-6970-7374-7980-8586-9192

 

Напомена: Големините наведени во cm се наведени ориентациски, за да можете полесно и поточно да ја одберете потребната големина. Големините наведени во CM се превземени од спецификациите на производителот и постои можност за отстапки кај одредени модели.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА