Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.05.2019.

Champion

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА МАШКА CHAMPION ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНАSMLXL2XL3XL
ОБЕМ НА ГРАДИ82-9192–101102–111112–122123–132133–142
ОБЕМ НА СТРУК67–7677–8687–9697–106107–116117–127

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ЖЕНСКА CHAMPION ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНАXSSMLXL2XL3XL
ОБЕМ НА ГРАДИ78-8182-8687-9192-99100-105106-111112-116
ОБЕМ НА СТРУК58-6165-6667-7172-7879-8788-9697-106
ОБЕМ НА КОЛКОВИ84-8788-9293-9798-105106-114115-123124-129

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ДЕТСКА CHAMPION ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА3-4 години5-6 години7-8 години9-10 години11-12 години13-14 години
VISINA102-107114-119126-131138-143150-155162-167

 

Напомена: Големините наведени во cm се наведени ориентациски, за да можете полесно и поточно да ја одберете потребната големина. Големините наведени во CM се превземени од спецификациите на производителот и постои можност за отстапки кај одредени модели.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА