Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
Женски патики за трчање
Код на производ:
(DD9294-501)
NIKE

NIKE Downshifter 12

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Направете ги првите чекори на вашето трчање со женските патики за трчање Nike Downshifter 12. Поддршката и стабилноста што ја нудат, во комбинација со чувството на леснотија, овозможуваат лесен премин од тренинг во слободно време. Мрежестата ткаенина на горниот дел, поставена во клучните области, обезбедува вентилација каде што е потребно. Ременот на средината на стапалото, заедно со врвките го зацврстуваат вашето стапало. Супер-меката пена во средниот ѓон го прави секој чекор поудобен и обезбедува супериорно амортизирање, додека висината на овие патики значи помеко чувство додека трчате. Машките патики за трчање Nike Downshifter 12 се направени од најмалку 20% рециклирана содржина по тежина. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и на тој начин ги држи вашите стапала цврсто на земја. Облечете ги овие функционални Nike патики и тргнете да ги соборите вашите лични рекорди. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки и лента за фиксирање на средниот дел на стапалото Мрежест горен дел Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Направете ги првите чекори на вашето трчање со женските патики за трчање Nike Downshifter 12. Поддршката и стабилноста што ја нудат, во комбинација со чувството на леснотија, овозможуваат лесен премин од тренинг во слободно време. Мрежестата ткаенина на горниот дел, поставена во клучните области, обезбедува вентилација каде што е потребно. Ременот на средината на стапалото, заедно со врвките го зацврстуваат вашето стапало. Супер-меката пена во средниот ѓон го прави секој чекор поудобен и обезбедува супериорно амортизирање, додека висината на овие патики значи помеко чувство додека трчате. Машките патики за трчање Nike Downshifter 12 се направени од најмалку 20% рециклирана содржина по тежина. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и на тој начин ги држи вашите стапала цврсто на земја. Облечете ги овие функционални Nike патики и тргнете да ги соборите вашите лични рекорди.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки и лента за фиксирање на средниот дел на стапалото
 • Мрежест горен дел
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV3854-102
  7.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV4023-100
  5.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.490 ДЕН
  Помош