за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
РЕОТВОРАЊЕ НА SPORT VISION ВО ТЦ ГЛОБАЛ СТРУМИЦА
Новости
19.05.2021.
Новости

РЕОТВОРАЊЕ НА SPORT VISION ВО ТЦ ГЛОБАЛ СТРУМИЦА

19.05.2021.

Sport Vision со големо задоволство ги известува купувачите дека на 20 мај (четврток) во ТЦ Глобал, Струмица, се случува реотворање на нова продавница која нуди врвно шопинг искуство и голем избор од најдобрите светски спортски брендови.

Одлична можност е за сите купувачи да најдат соодветен асортиман за оваа сезона - обувки, облека и опрема по неверојатно ниски цени!

Во понудата покрај летниот асортиман се вклучени повеќе категории, така што секој ќе може да најде парче за себе, без разлика дали се работи за спортски или lifestyle производи, за деца, тинејџери или возрасни.

Kупувачите имаат можност да најдат асортиман од реномираните спортски светски брендови: Nike, adidas, Under Armour, Reebok, Champion, Converse, Ellesse, New Balance, Umbro и многу други.

Посетете нѐ на големото реотворање на 20 мај (четврток) и искористете ги супер попустите од 20% до 50% на целиот асортиман кои траат сѐ до 31 мај (понеделник).

Новите продавници се само уште еден чекор кон зацврстување на водечката позиција на Sport Vision како најголема и најдобра мрежа на продавници за спортска облека, опрема и обувки во Македонија која ги следи и применува новитетите и тежнее кон тоа континуирано да иновира.

Ве очекуваме со одличен избор и супер попусти од 20% до 50% на целиот асортиман од 20 до 31 мај во ТЦ Глобал, Струмица.

Слични статии

01.
Sep.
Новости
Наскоро завршува летниот распуст, а набргу ќе заѕвони првото ѕвонче во новата учебна година.
01.
Jun.
Новости
Искористете некои од овие совети и ќе се видиме на патеката!
25.
Apr.
Новости
Ве покануваме на една поинаква дружба во Sport Vision продавницата во East Gate Mall од 12 часот до 15 часот овој петок и сабота.
15.
Feb.
Новости
Во Sport Vision продавницата во Скопје City Mall е отворен нов корнер за љубителите на outdoor авантурите.
09.
Dec.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.
05.
Oct.
Новости
Маратон е најдолгата трка на олимписката програма, каде што натпреварувачите треба да истрчаат точно 42.195 километри.
28.
Sep.
Новости
Роденденска недела полна со попусти по повод 10-тиот роденден на Sport Vision во Македонија.
18.
May.
Новости
Подготовките за трчање на подолги делници се одвиваат постепено, а добро смислениот план за активности може да ви го олесни трчањето на најдолгата делница. О...
18.
Apr.
Новости
Пролетта пристигна, сите бои се засилија, воздухот мириса на нови почетоци, ракавите се скратија, очилата за сонце излегоа од чантите, а секој чекор стана по...