за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
САМО ВО МЕСЕЦ АПРИЛ КУПУВАЈТЕ НА 10 РАТИ ВО SPORT VISION
Новости
02.04.2021.
Новости

САМО ВО МЕСЕЦ АПРИЛ КУПУВАЈТЕ НА 10 РАТИ ВО SPORT VISION

02.04.2021.

Пролетна ПРОМОЦИЈА во SPORT VISION што едноставно не смеете да ја пропуштите.

Само во месец април купувајте на 10 РАТИ во сите продавници на Sport Vision.

Искористете ги одличните попусти кои ги подготвивме само за Вас и купете сè што посакувате од новите колекции од најдобрите спортски брендови. Сѐ што ќе изберете може да платите на 10 РАТИ, без камата, без провизија, без скриени трошоци.

Дел од попустите во мултибренд продавниците се:

За 2 купени производи од новата колекција на брендовите Champion и Umbro добивате попуст од 20% на цела сметка, а за 3 или повеќе купени производи добивате попуст од 30% на целата сметка.

или купете парче облека од брендот Lonsdale и добијте 30% попуст преку Sport&Bonus програмата за лојалност, а за два или повеќе производи добијте неверојатни 50% попуст.

Ве очекуваме во нашите мултибренд и аутлет продавници да ја искористите одличната можност за купување на 10 РАТИ.

 

*Промоцијата за купување на рати важи само за лица вработени во компании и институции кои имаат склучен договор со Sport Vision за купување со административна забрана.

Слични статии

01.
Sep.
Новости
Наскоро завршува летниот распуст, а набргу ќе заѕвони првото ѕвонче во новата учебна година.
01.
Jun.
Новости
Искористете некои од овие совети и ќе се видиме на патеката!
25.
Apr.
Новости
Ве покануваме на една поинаква дружба во Sport Vision продавницата во East Gate Mall од 12 часот до 15 часот овој петок и сабота.
15.
Feb.
Новости
Во Sport Vision продавницата во Скопје City Mall е отворен нов корнер за љубителите на outdoor авантурите.
09.
Dec.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.
05.
Oct.
Новости
Маратон е најдолгата трка на олимписката програма, каде што натпреварувачите треба да истрчаат точно 42.195 километри.
28.
Sep.
Новости
Роденденска недела полна со попусти по повод 10-тиот роденден на Sport Vision во Македонија.
18.
May.
Новости
Подготовките за трчање на подолги делници се одвиваат постепено, а добро смислениот план за активности може да ви го олесни трчањето на најдолгата делница. О...
18.
Apr.
Новости
Пролетта пристигна, сите бои се засилија, воздухот мириса на нови почетоци, ракавите се скратија, очилата за сонце излегоа од чантите, а секој чекор стана по...